Товари

Сітка  Список 

на сторінці

Сітка  Список 

на сторінці

Розкладні столи для кухні від інтернет - магазину «Mebeltov»

На маленькій кухні добре виглядатиме розкладний стіл не великих розмірів. Цей стіл придатний для використання, як в зібраному, так і розібраному вигляді. Простір кухні ніяк не постраждає, а навпаки, тільки збільшиться, якщо у вас з'явиться такий розкладний столик. Ви також зможете без труднощів зібрати і розкласти цей стіл в залежності від обставин. Якщо у вас велика сім'я, стіл легко поставити в потрібному місці, і не тільки на кухні, насолоджуючись спільним обідом у колі сім'ї. Не забувайте і про вибір кольору столу. Важливо, щоб стіл органічно вписався в інтер'єр. Чому ми рекомендуємо вибрати розкладний стіл? Про це читайте в нашій статті.

У чому переваги розкладних столиків

  • зручність використання на невеликих площах,
  • надійність і міцність,
  • доступні ціни.

Які матеріали використовують для виготовлення столів

Розкладні столи виготовляються з різних матеріалів. Іноді зустрічаються комбіновані варіанти. Наприклад, ніжки столу - дерев'яні, стільниця - ДСП, решта - сталь або метал. Популярним матеріалом, як і раніше, залишається натуральне дерево, також МДФ і ДСП. Безумовно, дерев'яні стільниці - надійні і довговічні. Крім того, дерев'яні меблі відмінно підходять для будь-якого інтер'єру, виглядають красиво і привертають увагу.

Скляні розкладні столи міцні, але у них є значний мінус - це потреба в спеціальному догляді. Скло - вибагливий матеріал, оскільки на ньому видно пил і бруд.
На сайті магазину «Mebeltov», представлені розкладні столи з ДСП. Наші столи доступні за ціною для кожного покупця, так як «Mebeltov» - це вітчизняний виробник якісної меблевої продукції. Столи зносостійкі, виготовляються виключно з натуральних матеріалів.

Як вибрати розкладний стіл

  1. На маленькій кухні буде відмінно виглядати стіл з квадратною стільницею. Він не займе багато простору на вашій кухні. Ще його легко розкладати. На ньому також можна розмістити всілякі смачні частування для гостей і друзів.
  2. Якщо простір кімнати дозволяє поставити великий столик - вибирайте круглі стільниці. Вони дуже популярні серед покупців, оскільки завдяки такому столику, ваша кухня стане набагато затишнішою.
  3. Овальна форма стільниці орієнтована на економію простору приміщення. Такий стіл встановлюється ближче до стіни, з урахуванням розмірів.
  4. Прямокутні стільниці одні з найпопулярніших моделей розкладних столів. Вони чудово підійдуть для будь-якої кухні, незалежно від її розмірів.

Кухня - це не завжди місце для приготування їжі. На кухні, як правило, часто збираються гості, друзі, найближчі родичі. Вони обідають разом, спілкуються, вирішують певні завдання, і просто розмовляють. На жаль, квартири старих планувань часто мають невеликі розміри, що не дозволяють поставити великий стіл. Без розкладного столу в цьому випадку - не обійтися. Перш ніж вибрати стіл, важливо визначитися з місцем його розташування. Це допоможе сконцентрувати увагу на потрібній моделі. Розкладний стіл дозволяє збільшити корисну площу стільниці, завдяки наявності вкладок і вставних частин. Головна його перевага - це можливість трансформації і дуже міцні деталі. Особливо це стосується ніжок столу, так як вони частіше піддаються навантаженню. Колір також має значення. Для приміщень невеликих розмірів краще віддати перевагу світлим тонам.

На вашій кухні не вистачає зручного розкладного столика? Телефонуйте (044) 222-99-51.

Описание категории товаров на русском языке - Раскладные столы

malware adware removal