Товари

Сітка  Список 

на сторінці
Сторінка:
  1. 1
  2. 2

Сітка  Список 

на сторінці
Сторінка:
  1. 1
  2. 2

Столи однотумбовий для комп'ютера, письмові від виробника

Раціонально організувати робочий простір можна з допомогою грамотного підбору і вдалої розстановки функціональних меблів. Столи однотумбові для комп'ютера - універсальний предмет інтер'єру, що вміщає все необхідне для продуктивної діяльності. Вирішуючи, якій моделі віддати перевагу, враховуйте сферу зайнятості власника кабінету, його ступінь активності і смакові вподобання.

Стіл письмовий однотумбовий від виробника пропонується в ефектному білому кольорі, практичному чорному, теплому бежевому або креативних блакитних, рожевих і зелених тонах. Органічно вписуються в обстановку візерунки натурального дуба, вишні або вільхи. Діти оцінять креативне дизайнерське рішення - яскраву кромку виробів.

Столи однотумбові письмові підходять і для школярів. Конструкції, що містять висувні ящики, відкриті осередки та відділення з відкритими дверцятами досить практичні і вміщають зошити, підручники, ручки, олівці, фарби, пластилін та інші матеріали. Безліч секцій надає можливість створити систему зберігання речей, зрозумілу і зручну для дитини. Окремі ніші для проводів і системного блоку, закруглені кути і ящики без ручок передбачені, щоб малюки не поранилися під час рухливих ігор.

Лаконічні моделі в стилі модерн доречні у вітальнях. Плавні лінії і декоративні панелі надають інтер'єру витончений, незвичайний вигляд. Ефектно виглядає стільниця, що височіє над столом. Конструкції з верхньою фігурною полицею підходять для розміщення додаткових джерел світла.

Столи однотумбові для комп'ютера від виробника виконані з екологічних і міцних матеріалів. Особливі технології обробки і склеювання, які використовуються при виготовленні меблів, збільшують міцність і довговічність виробів.

malware adware removal