Товари

Сітка  Список 

на сторінці
Сторінка:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4

Сітка  Список 

на сторінці
Сторінка:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4

Столи з ДСП для комп'ютера, письмові від виробника

Столи з ДСП завоювали популярність завдяки невисокій вартості і здатності витримувати суттєві навантаження. Їх виготовляють з екологічних матеріалів, а сама конструкція, як правило, легко збирається. Вироби зі спеціальною обробкою відрізняються довговічністю, волого-і термостійкістю, стійкістю до механічних пошкоджень і хімічних складників. Виробники пропонують широкий вибір меблів з ДСП для домашніх або офісних кабінетів.

Компактна модель з відділенням для системного блоку і простором під монітор, висувними ящиками і додатковими осередками, дозволяє комфортно облаштувати робочий процес. Столи з ДСП для комп'ютера універсальні і не втрачають функціональності навіть за невеликих розмірів. Широка стільниця, висувна поличка для клавіатури, відкрите відділення для комп'ютера, ніша для модему, забезпечують умови для ефективної діяльності. За рахунок гумових коліщаток виріб легко пересувається.

Навісний стіл, не дотичний з підлогою, підходить для невеликих площ. Стіл виглядає оригінально і укомплектований поличками для розміщення малогабаритних витратних матеріалів. Така модель органічно увійде в будь-який інтер'єр.

Столи з ДСП письмові для школярів ергономічні і безпечні. Вони регулюються під зріст учня і дозволяють розмістити монітор комп'ютера на оптимальній відстані. Висувний відсік відкривається за допомогою зазору і комплектується направляючими з доводчиком.

Сучасно виглядають моделі, що поєднують оригінальний дизайн і практичність. Розкладний стіл дозволяє економити простір, додаткові полички слугують для зберігання папок, а висувні відсіки призначені для канцтоварів. Вироби виготовляються в класичних кольорах та контрастних відтінках.
malware adware removal