Товари

Сітка  Список 

на сторінці
Сторінка:
  1. 1
  2. 2

Сітка  Список 

на сторінці
Сторінка:
  1. 1
  2. 2

Журнальні столики з полицею - нестандартне рішення для вітальні та спальні

Ви ще не купили журнальний столик? Не знаєте, як вибрати підходящий варіант? Пропонуємо журнальні столики з полицею. Такі столики розміщують у вітальнях і спальнях житлових будинків. Журнальні столи займають почесне місце в офісах, встановлюються в ресепшн-зоні, прийомних, залах очікування. Ці меблі призначені для зберігання періодичних видань, рекламних матеріалів, оскільки вбудована полиця дозволяє розташувати в ній пульт від телевізора, кондиціонера та інші особисті речі, якими часто користуються.

Про журнальні столики з полицею

Журнальні столики з полицею виготовляються з якісного матеріалу - ламінованого ДСП. Як декор використовуються вставки зі скла, бамбука, ротанга. Конструкція нестандартної форми підкреслить геометрію приміщення. Такі моделі ніби парять в повітрі, незважаючи на чималі розміри, не захаращують вільний простір. При виборі столика зверніть увагу на розмір, колір, відтінок декоративних елементів, наявність фасадів, що відкриваються і поворотних коліс для пересування столу в приміщенні.

Журнальні столики - важлива частина домашнього інтер'єру. Столик підходить для зберігання газет, журналів, спільного проведення часу всією сім'єю, зустрічей з друзями.

Такі меблі ставлять також на кухні, а іноді і в коридорі. Журнальний столик з полицею помістить книги, диски та інші приємні дрібниці. Тому без наявності такого столу в будинку - не обійтися.

Хочете придбати журнальний столик з полицею? Телефонуйте і ми допоможемо з вибором!

malware adware removal