Товари

Сітка  Список 

на сторінці

Сітка  Список 

на сторінці

Журнальні столики з ящиком - зручність, краса і функціональність

Журнальний столик - обов'язковий атрибут вітальні. Ці меблі рідко використовується за призначенням - для зберігання періодичних друкованих видань. За цим столом частіше зустрічаються з друзями, п'ють каву, спілкуються. І ви до сих пір не купили такий стіл? Пропонуємо ознайомитися з детальним описом функціональних можливостей цього виду меблів.

Про журнальні столики з шухлядкою

Такі журнальні столики виготовляються з різних матеріалів ДВП, МДФ, скло, але ламінована ДСП вважається стійким до зношування матеріалом. Купуйте столик у вподобаному відтінку. Популярні як однотонні, так і контрастні моделі. Місткий ящик, вбудований в стіл використовується для зберігання речей. Тут розміщують улюблені журнали і книги, міні бар, прихований від сторонніх очей. Моделі столів укомплектовані коліщатками, щоб переміщати меблі по кімнаті. Коліщатка фіксуються, забезпечуючи стійкість конструкції. Продукція поставляється в розібраному вигляді з докладною і зрозумілою інструкцією, а складання корпусних меблів здійснюється на місці. Процес цей не забирає багато часу.

Нові меблі в будинку - спосіб урізноманітнити зовнішній вигляд кімнати. Вирішивши купити журнальний столик з ящиком, ви однозначно вдосконалите інтер'єр вітальні. Стіл стане центральним елементом приміщення і привертатиме увагу оточуючих. А за умови правильної побудови та встановлення меблі прослужать не одне десятиліття.

Вибрали журнальний столик? Телефонуйте і замовляйте!

malware adware removal