Товари

Сітка  Список 

на сторінці
Сторінка:
  1. 1
  2. 2

Сітка  Список 

на сторінці
Сторінка:
  1. 1
  2. 2

Низькі журнальні столики

Низький журнальний столик - популярний предмет інтер'єру сучасних віталень. Такі конструкції вписуються в будь-який стиль. Моделі виробляються стандартних і креативних форм, кольорів, цінуються за універсальність і простоту.

Гармонійно виглядає модель, виконана в мінімалістичному стилі - горизонтальна поверхня і нижня полиця. Лаконічний дизайн не зменшує функціональність виробу. Верхню частину використовують як стіл для серверування, а полицю для складання журналів або пультів.

Невисокий столик в стилі хай-тек відрізняється оригінальною формою - в бічному розрізі проглядається англійська літера «G». Епатажно виглядає металева опора, що підтримує поверхню конструкції і спирається на горизонтальну поличку, на яку зручно класти пульти і періодику.

Екстравагантно виглядає виріб у формі символу американського долара. Відмінна риса - столик може бути виготовлений з глянцевим або матовим покриттям. Вертикальне відділення підходить для розміщення журналів.

Зручна модель, що поєднує функції столика і книжкових полиць. Тут можна розставити не тільки літературу, а й декоративні вази або рамки з фотографіями.

Додає комфорту і оригінально виглядає конструкція, скомбінована з журнального столика і тумби. Такий виріб характеризується місткістю і органічно вписується в інтер'єр.

Традиційно низькі журнальні столики виготовляють з дерева, ДСП, деякі елементи конструкцій виконуються з тонованого ударостійкого скла, доповнюються коліщатками для легкості переміщення. Колір виробів - нейтральний чорний або білий, а також відтінки кольору натурального дерева.

malware adware removal