Товари

Сітка  Список 

на сторінці
Сторінка:
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Сітка  Список 

на сторінці
Сторінка:
  1. 1
  2. 2
  3. 3

ТВ тумби в білого кольору від виробника

Біла ТВ тумба - гармонійне доповнення до будь-якого модного інтер'єру - від скандинавського стилю до hi-tech. Лаконічні форми витончено поєднуються з дизайном техніки, а грамотно підібрані комбінації відкритих ніш і прихованих відсіків дозволяють комфортно розмістити допоміжну апаратуру і всілякі дрібниці.

Біла ТВ тумба від виробника пропонується простої конструкції або оригінальних ліній і пропорцій. Сучасні прямокутні вироби з висувними і просторими відділеннями виглядають модно і легко. Верхня стільниця призначена для телевізора, а додаткові поверхні підійдуть для пультів, гаджетів і сувенірів.

ТВ тумба білого кольору, виконана у вигляді оригінально скомбінованих і відкритих відсіків різного розміру, не захаращує простір, вміщує техніку, журнали і елементи декору.

ТВ тумба біла, сконструйована у формі хитромудрої гірки, складається з безлічі ніш оригінальної конфігурації. Модель впишеться у вже готовий інтер'єр, додавши меблюванню свіжості.

Масивні конструкції надають обстановці солідності і респектабельності. Вироби підходять для телевізорів будь-яких модифікацій.

malware adware removal