На них розміщують комп'ютер, папір, канцелярські приладдя та інші речі. Сьогодні більшість людей працюють фрілансерами або віддаленими працівниками, тому від якості облаштування робочої зони залежать конкретні результати роботи.

Як вибрати меблі для домашнього офісу

Які меблі підійдуть для домашнього офісу

Головний предмет меблів робочого кабінету - письмовий або комп'ютерний стіл. Столи виготовляються різних форм і розмірів, в залежності від приміщення. Наявність скриньок дозволить заховати папери від сторонніх очей, вбережуть від пилу, а ще захистять від бардаку на робочому місці. На такому столі поміститися підставка під клавіатуру, комп'ютер, принтер. Доповненням до столу стане зручний стільчик.

Для зберігання робочих папок підійде шафа, полиці настінні або стелаж. На них розміщують книги, блокноти, зошити для записів. Шафи, тумби використовують і для розміщення верхнього одягу. Таким чином, вам не доведеться вішати одяг на спинку стільця.

Журнальний столик - предмет меблів, без якого нелегко уявити робочий кабінет. У перервах між роботою, ви розслабитеся за чашкою чаю або ароматної кави. Цей стіл також використовується для обіду або перекусу.

При виборі офісних меблів покупці віддають перевагу стандартним моделям і моделям на замовлення. Готові варіанти не вимагають додаткових маніпуляцій, але в той же час, самостійно підбирати меблі набагато цікавіше, оскільки ви стаєте дизайнером і вибираєте меблі на власний розсуд. Іноді потрібна допомога дизайнера, який надасть конкретні поради про те, які меблі, урізноманітнять і освіжать інтер'єр. Покупка меблів на замовлення дозволяє придбати відповідний розмір і форму, придатну для вашої кімнати.

Якщо говорити про кольорову гаму меблів для офісу, споживачі віддають перевагу темним відтінкам, які налаштовують на робочий лад і не розсіюють увагу. Що стосується світлих тонів, їх також використовують для виготовлення меблів. Ці кольори навіюють спокій і упорядковують думки. А ще такі кольори візуально збільшать розміри маленького кабінету.

Яскраві кольори меблів знаходять своїх покупців, але не кожному такі кольори подобаються. Вони розбурхують увагу і не дозволяють людині емоційно розслабитися між виконанням складних завдань.

Теоретично будь-яка кімната в будинку підходить для організації робочого простору. Це і спальня, і вітальня і навіть балкон. Працювати за журнальним, кухонним столиком, на дивані, ліжку - не вийде. Ви ризикуєте зіпсувати собі поставу. Журнальний столик створить затишок для обідніх перерв, але не для серйозної роботи.

Тому організація інтер'єру кабінету дозволить зберегти здоров'я і досягти продуктивності праці. Без столу і крісла важко уявити інтер'єр офісного приміщення. Такі меблі підійдуть для зберігання робочих паперів. Іноді в домашньому офісі встановлюють диван невеликих розмірів, щоб відпочити від справ і поміркувати над побудовою нових робочих завдань. А коли в гості до вас прийдуть клієнти або партнери, ви почастуєте їх ароматними напоями і обговорите важливі питання. Пам'ятайте, що меблі для домашнього офісу - це місткі шухлядки, глибокі полички, комфортні столи і стільці. Якісні меблі вбережуть від проблем зі здоров'ям, позбавлять від поганого самопочуття, надовго збережуть працездатність.

А як ви облаштували свій робочий кабінет? Поділіться в коментарях.