На столі встановлюють комп'ютер, книги, фото, сувеніри. Пропонуємо вибрати форму і колір столу з представлених моделей.

ПИСЬМОВИЙ СТІЛ 07-10

Якщо ваша кімната не великих розмірів - такий стіл стане відмінним доповненням до інтер'єру. Висувні ящики місткі, легко відкриваються і помістять необхідні для зберігання речі. Конструкція стійка.

ПИСЬМОВИЙ СТІЛ 07-10

Стіл підійде для установки в дитячій кімнаті, оскільки скриньки не оснащені ручками, травмуючими дитину. Дитяча кімната матиме незвичайний вид, завдяки покупці яскравих кольорів столу. Для офісних приміщень краще обирати світлі і темні відтінки.

ПИСЬМОВИЙ РАСКЛАДНОЙ СТІЛ-ТУМБА 07-6

Цей стіл-трансформер використовується для установки в будинках, офісах, дитячій кімнаті школяра. Модель виготовляється як з наявністю коліщаток, що дозволяє розкладати стіл при необхідності, так і без коліщаток (стандартний варіант).

ПИСЬМОВИЙ РАСКЛАДНОЙ СТІЛ-ТУМБА 07-6

Перевага такого столу - можливість переміщення в зручне місце. Наявність висувної стільниці підійде для роботи на комп'ютері або виконання уроків з дитиною. Вбудовані полки помістять книги, документи та інші дрібниці.

ПИСЬМОВИЙ СТІЛ WHITE EMOTION 07-1

Стіл в стилі хай-тек відрізняє надійність, оскільки стільниця, кріплення і ніжка виготовляються з подвійного шару ламінованої ДСП.

ПИСЬМОВИЙ СТІЛ WHITE EMOTION 07-1

Перевага столу - наявність тумби з висувними ящиками для розміщення канцтоварів, підручників, книг.

ПИСЬМОВИЙ СТІЛ 07-8

Цей письмовий стіл містить широку стільницю і додаткові відкриті полиці. Стіл підійде для зберігання робочого приладдя, фото в рамочках, принтера, комп'ютера або ноутбука.

ПИСЬМОВИЙ СТІЛ 07-8

Переваги письмового столу - розміщення великої кількості речей.

Ще не придбали письмовий стіл? Телефонуйте і замовляйте!