Столи письмові - меблі для дому та офісу

Види письмових столів

Плюси покупки письмових столів

Перевага такого столу криється в стільниці. Від розмірів стільниці залежить, скільки речей поміститися на поверхні столу. Це книги, робочі папери, підручники підлітка чи молодшого школяра. Форми і розміри столів різноманітні. Для дітей шкільного віку, на першому місці столи, виготовлені з безпечних для здоров'я матеріалів. Найпоширенішим матеріалом залишається ДСП. Ці столи надійні, відповідають стандартам якості і точно не зашкодять дитині. Колірна гамма дозволяє підібрати відтінок під будь-який інтер'єр. Дерев'яні столи довговічні в експлуатації і коштують дорого. Це означає, що споживачі невисокого матеріального достатку не можуть дозволити собі таку розкіш. На меблевому ринку присутні і скляні письмові столи. Але їх не так легко знайти.
Вибирайте гладку поверхню столу, щоб не поранитися.

Сьогодні також користуються попитом моделі з закругленими кутами. Такі конструкції виглядають елегантно, а головне - не призводять до травм (наприклад, дитина може вдаритися об стіл і отримати садно). Зупиніть вибір на класичних моделях, що не деформують поставу. Сидячи за столом бажано розмістити лікті на рівні грудей, купити зручне і регульоване крісло, щоб за столом було комфортно сидіти. Функціональними вважаються столи з поличками і скриньками для зберігання необхідних речей. Фурнітура повинна щільно прикручуватися, а шухляди відкриватися без зайвих зусиль.

Якщо ви вибираєте письмовий стіл для школяра, купуйте модель як би на виріст, щоб дитина із задоволенням займалася уроками і зберегла правильну поставу, не зіпсувавши зір і не придбавши сколіоз. Для дітей важливий критерій - місткість столу, оскільки у школярів є значна кількість шкільного приладдя. Для дитячої невеликих розмірів підійде кутовий письмовий столик. Такі меблі заощадять простір і звільнять його для ігор і розваг.

Письмові столи з традиційною прямокутною стільницею і вбудованими скриньками допоможуть розмістити приємні дрібниці, які завжди знаходяться в зоні досяжності. На такому столі прекрасно виглядає монітор комп'ютера, ноутбук, принтер, книги, фотографії, документи. А ціни на столи письмові порадують покупців своєю доступністю.

А в вашому домі є місце для письмового столу? Розкажіть в коментарях.