Такі столи підійдуть для виконання робочих завдань, дозволять зберігати документи, а головне - оргтехніку.

Про комп'ютерні столи

Конструкція комп'ютерного стола призначена для зберігання монітора, системного блоку, клавіатури, ноутбука, містить висувні скриньки і полички для розміщення робочих паперів. Щоб отримувати користь від таких меблів, важливо визначитися з місцем установки столу. Місце біля вікна - підходящий варіант. Поруч зі столом бажано мати розетку. Розміри стола і модель залежать від площі кімнати. Якщо в будинку є кілька одиниць комп'ютерної техніки (крім комп'ютера, є принтер, сканер, ксерокс) - вибирайте стіл великих розмірів. Для маленької кімнати підійдуть кутові столи для ПК, що відрізняються компактністю. Такі столи допоможуть використовувати простір в кутках кімнати, який часто залишається не задіяним. Столи прямої форми вільно пересуваються в будь-який кут кімнати.

Матеріали виготовлення столів - різноманітні. ДСП - популярний матеріал, що відрізняється невисокою вартістю в порівнянні з деревом. Купуючи стіл, зверніть увагу на роботу висувних скриньок, стійкість конструкції, наявність стійких ніжок. У разі несправності, робота за столом принесе вам тільки дискомфорт і не надихне на звершення. А як ми знаємо, робоче місце повинно бути зручним. Тривале проведення часу за комп'ютером послаблює м'язи спини, деформує поставу. Тому так важливо вибрати «правильну» модель столу. Якщо ви працюєте переважно зі звітами, і вас постійно оточують тонни паперів, придбайте стільницю великих розмірів. Наявність додаткових підставок і поличок дозволить розмістити улюблені аксесуари. Купуйте столи зі спеціальним отвором для проводів. Це допоможе позбутися від скупчення пилу і розкиданості проводів під ногами.

Такі меблі доповнять і пожвавлять інтер'єр дитячої кімнати школяра. Важко уявити сучасне навчання без наявності комп'ютера. Дітей привчають виконувати домашні завдання, набирати тексти, вивчати мови за допомогою електронних книг. Перед батьками постає непросте завдання - придбати стіл, який не нашкодить здоров'ю дитини і допоможе їй розвиватися і досягати успіхів у навчанні. А ще діти люблять проводити вільний час за розвиваючими комп'ютерними іграми.

Стіл для комп'ютера - це зона не тільки для роботи, а й відпочинку. Закінчивши робочий день, іноді хочеться розслабитися, подивитися фільм для душі, почитати книжки, зайнятися творчістю. Такі меблі надійно збережуть договори, канцелярське приладдя, диски, статуетки, фотографії членів сім'ї та інші дрібниці щоденного використання. З наявністю столу розкидані речі матимуть порядок, надійно зберігаючись в висувних шухлядках. Ціни на столи комп'ютерні - демократичні.

А ви вже придбали комп'ютерний стіл? Розкажіть в коментарях.