Створюючи затишок і піклуючись про наших покупців, пропонуємо вашій увазі кілька моделей журнальних столиків, які приємно доповнять меблі в будинку.

Журнальні СТІЛ 04-20

Ця модель журнального столу - справжня окраса вітальні. Інтер'єр відразу ж заграє новими фарбами. Крім того, столик виділяється на тлі інших меблів завдяки глянсовому покриттю. Для любителів спокійних відтінків, пропонується матове покриття.

Журнальні СТІЛ 04-20

На столі, помістяться улюблені речі і важливі деталі повсякденного використання. Відділення столика влаштовані таким чином, що в них помістяться журнали, робочі папери, пульт від телевізора. Ці приємні дрібниці надійно розміщуються і не випадуть при переміщенні столу в інший кут кімнати.

Журнальні СТІЛ BLACK & WHITE 04-7

Такий журнальний столик - нова і сучасна модель меблів для вітальні, створена в стилі хай-тек. Форма столу - витончена і нагадує зміїний вигин.

Журнальні СТІЛ BLACK & WHITE 04-7

Для любителів класичних відтінків, ми виготовили столик,  білого  кольору. Наявність металевої опори дозволяє заховати книгу, журнал чи планшет від поглядів оточуючих.

Столик біля ліжка 02-4

Модель цієї прикроватної тумби на коліщатках «вдихне» в вашу спальню бажаний комфорт. Тумба використовується як столик для установки гаджетів або повноцінний стіл для сніданку.

Столик біля ліжка 02-4

Прокидаючись вранці, ви з легкістю дістанете улюблену книгу, поставите чашечку кави, ноутбук, щоб почитати в мережі ранкові новини. Тумба встановлюється як з правого, так і з лівого боку ліжка, а ще легко переміщується кімнатою.

Ви ще не придбали журнальний столик? Телефонуйте і замовляйте вподобану модель!