Наявність квітів в будинку створює затишок, заспокоює, очищає повітря. Жінки, які розводять рослини, захоплені своїм хобі настільки, що не помічають збільшення їх кількості. Поява нових рослин призводить до того, що вільного простору в будинку стає все менше. А це ускладнює догляд за квітами. Тому полиці для квітів - вигідне рішення.

Як за допомогою полиці для квітів поліпшити догляд за домашніми рослинами

Кілька слів про полиці

Полиці - універсальний вид меблів для розміщення книг, аксесуарів і навіть кімнатних квітів. Полиці виготовляють з дерева, скла, металу, МДФ, але популярним і бюджетним матеріалом продовжує залишатися ламінована ДСП. Полиці кріплять до стіни або стелі з використанням спеціальних кріплень.

Види полиць

 • книжкові,
 • для кухні (використовуються для зберігання спецій),
 • ванної кімнати,
 • настінні (кріпляться до стіни),
 • підвісні (кріпляться до стелі),
 • кутові (розміщуються в кутку кімнати).

Переваги полиць для квітів

 • не займають багато місця в кімнаті,
 • розміщення різних видів кімнатних рослин (великих і малих),
 • простота догляду за рослинами,
 • акуратний зовнішній вигляд квітів,
 • практичність і зручність використання.

Як вибрати полицю для квітів

Вибирайте полицю в залежності від інтер'єру приміщення. Дерев'яні полиці підійдуть під дерев'яні меблі, але їх ціна змушує задуматися. Такі полиці коштують не дешево. Скляні, металеві, полиці з художньої ковки - виглядають не менш привабливо. Поєднуйте полиці для квітів з освітленням. Особливо - це актуально для кутових полиць. Якщо ви любите великі рослини - придбайте полиці з металу. Вони здатні витримувати вагу. На багатоярусних полицях зручно розміщувати маленькі рослини, улюблені книги, фото-рамки, диски. Це додатковий затишок і комфорт. Для любителів витких рослин підійдуть кутові, настінні і підлогові полиці. Полиці для квітів на підлогу добре поєднується з іншими видами полиць, наприклад настінними. Це допомагає оживити інтер'єр, особливо, коли рослини розміщують в різних частинах кімнати.

Що стосується кольору полиць, вибирайте вподобаний. Класичними кольорами залишаються чорний і білий колір. Такі кольори підходять для інтер'єру в стилі класика. Модні кольори - світла вишня, олива кордоба, салатовий, дуб феррара (аналог венге), представлені в каталозі нашого магазину.

Проведіть експеримент. Купуючи полицю для квітів, поставте на неї горщик з землею і стежте, щоб він не перекинувся і не впав на землю. Важливо, щоб полиця витримувала вагу рослин. Кріплення полиць до стіни також потребує уваги господарів. Надійне кріплення - це безпека, захист від травм і потенційної шкоди для здоров'я мешканців будинку.
Квіти на підвіконнях, шафах для одягу - це незручність поливу, відсутність доступу до вікон і потрібних речей. Тому полиці для квітів вважаються незамінним предметом меблів господині будинку. І чоловікам слід про це пам'ятати!

Заходьте в каталог магазину «Mebeltov» і придбайте вподобану модель полки!

Готові замовити? Телефонуйте 044 2229951