Поличка для дитячих робіт з ліплення призначена для зберігання, створених дитиною виробів. Полички для ліплення в дитячому садку, дитячій кімнаті, допомагають зберегти продукти творчості підростаючого малюка, виліплені з пластиліну (дерева, птахи, звірі). Батьки, вихователі, сам малюк із задоволенням розглядає і пишається своєю творчістю.

Полички для дитячих виробів

Полички для дитячих виробів відрізняються дивовижним дизайном, високою якістю та зручністю використання. На поверхні поличок зображують моря, пейзажі, диких тварин. Яскраві фарби постійно привертають увагу малюка до свого творіння. Він відчуває гордість від зробленого продукту власними руками. Це перший крок до успіху. Дітки люблять творчість. Творчі заняття розвивають дитину, слугують способом самовираження, звільняють її від страхів і тривог. Такі заходи називають арт-терапевтичними ( «арт» в перекладі означає «мистецтво»). Зроблені вироби свідчать про здібності, бажання, емоційний стан малюка.

Поличка для дитячих робіт з ліплення кріпиться до стіни, щоб малюки змогли після занять розмістити свої роботи. У дитячому садку такі полички встановлюють в роздягальні. Довжина поличок підбирається під розміри дитячої кімнати (якщо поличка встановлюються вдома). Полички для дитячих виробів не займають багато місця, поміщають величезну кількість робіт. Іноді їх прикрашають орнаментами, наклейками казкових героїв. Розміщувати полички рекомендується на рівні зросту дитини, щоб вона могла легко поставити вироби самостійно.

Полички виготовляються за ескізом або з готових і безпечних матеріалів - дерева, пластику або ДСП. Ціни на них доступні. Вироби не завжди легкі, тому завдання полиць - витримати продукти дитячої творчості. Полички легко мити водою.

Дитячі вироби не зберігаються на столі, підвіконні, шафках для одягу, тумбах, оскільки ці предмети меблів купують для інших цілей. Для зберігання ліплення підходять спеціальні полички з декоративними написами або малюнками. Такі яскраві меблі стимулюють дитину до творчого розвитку. А ще полички розміщують в будь-якому місці дитячої кімнати. Барвисті зображення, казкові сюжети не залишать байдужим вашого малюка.

Потрібні поради щодо вибору дитячих меблів? Телефонуйте!