Відсутність меблів для зберігання іграшок призводить до безладу в кімнаті маленького непосиди, ускладнює прибирання. Іграшки збирають пил і захаращують простір для ігор і розваг. Полички для іграшок в дитячу кімнату - надійне рішення цієї проблеми. Красиві дитячі полички дозволяють зберігати м'які іграшки, настільні й розвиваючі ігри, розмальовки. Якщо дитяча кімната не великих розмірів - без поличок важко обійтися, оскільки такі меблі значно заощаджують простір дитячої кімнати.

Як полички для дитячих іграшок покращують інтер'єр дитячої кімнати

Переваги покупки полички для дитячих іграшок

  1. Зручність прибирання дитячої кімнати. Кожна іграшка лежить на своєму місці, легко миється від пилу і бруду.
  2. Висота поличок дозволяє самостійно дістати малюкові іграшку і прибрати її після гри. Так малюк звикає до порядку.
  3. Полички міцно прикріплюються до стіни або підлоги, щоб меблі не впали і не травмували дитину.
  4. Місткість. На поличках помістяться всі предмети, необхідні для розвитку  малюка (фарби, альбоми для малювання, аплікації, улюблені іграшки).

Як вибрати полички для дитячих іграшок

Відсутність гострих кутів, подряпин на поверхні - важлива вимога виробництва дитячих меблів. Красиві дитячі полички виготовляються з натуральних матеріалів (дерево), МДФ. Але доступним за ціною матеріалом залишається ламінована ДСП. Темні відтінки дерева стимулюють строгість і стриманість, особливо, якщо ви виховуєте хлопчика. Для дівчаток підійдуть яскраві і ніжні відтінки, що дозволять розвинути жіночність.

Красиві полички для дитячих іграшок привчать вашого малюка до порядку з раннього дитинства. Дітки люблять грати, обожнюють безлад в іграшках. Сьогодні грають плюшевим ведмедиком, а завтра улюбленою іграшкою стає зайчик або лялька. Тому мами піклуються про порядок, а дітки ображаються і вередують з приводу суворості батьків. Полички для іграшок в дитячу кімнату вирішують цю проблему без сварок і конфліктів. Процес збирання іграшок може перетворитися на захоплююче заняття. Згодом малюк звикне і з задоволенням дбатиме про будиночок для своїх іграшок. Інтер'єр кімнати малюка стане затишніше, і перетворитися на казкову країну, де є місце для експериментів. Коли малюк підросте, полички використовують для зберігання книжок і зошитів.

Готові придбати дитячі меблі? Заходьте в каталог нашого магазину, і ми впевнені, що ви знайдете бажану модель!