Купити письмовий стіл для школяра недорого - мрія більшості батьків. Дитина шкільного віку підростає і провідним видом діяльності в цей період стає навчання. Письмовий стіл - це перше робоче місце учня. У школяра формується інтерес до знань, посидючість, націленість на результат. Тому стіл для першокласника повинен бути функціональним, поміщати зошити, підручники, канцелярію. Для дитини важливий зручний письмовий стіл, оскільки більшу частину свого часу вона присвячуватиме навчанню.

Як письмовий стіл стимулює школяра до навчання

Як купити письмовий стіл для школяра

Письмовий стіл купується відповідно до зросту дитини, щоб ні в якому разі не нашкодити розвитку її хребта. Це дозволить уникнути в подальшому викривлень постави і забезпечить здорове самопочуття. Важливо, щоб стіл містив скриньки, полиці, додаткові відділення для зберігання шкільного приладдя. Дитина навчиться розкладати речі по місцях і буде дотримуватися порядку в кімнаті.

Для маленьких кімнат підійде стіл невеликих розмірів, що поєднує якість і компактність. Якісним матеріалом виготовлення дитячих меблів вважається ламінований ДСП. Цей матеріал доступний за ціною і має тривалий термін експлуатації.

Школяр в змозі самостійно вибрати вподобані меблі. Запитайте у дитини, що їй більше до душі. Дозвольте своєму чаду брати участь у виборі меблів для дитячої кімнати. Колір меблів також підбирається індивідуально з урахуванням побажань дитини.

Письмовий стіл кутовий для школяра

Переваги кутових столів

  1. Економія простору. Така модель дозволяє встановити стіл в будь-якому кутку кімнати. Кутові столи розміщують, як правило, в невеликих дитячих кімнатах.
  2. Багатофункціональність. Стіл не займає багато місця, призначений для зберігання безлічі навчальних матеріалів школяра (зошити, книги). Речі дитини знаходяться на своїх місцях і їх не потрібно шукати.
  3. Безпека виробу. Відсутність гострих кутів, витончені форми, які не завдадуть шкоди дитині.

Купити письмовий стіл для двох дітей

Якщо у вас двоє малюків, не сумнівайтеся, кожен з них захоче, щоб у нього був свій стіл. Але вихід є. Для двох школярів підійде стіл великих розмірів. Це дозволить малюкам вчити уроки поруч один з одним. У той же час у кожного з них буде власний простір.

Письмовий стіл для двох розміщують перед вікном або на одній лінії біля стіни. Такий підхід в дизайні один з популярних. Інша частина кімнати підійде для таких предметів меблів як шафа, комод, ліжка.
Кутові столи для двох діток призначені для економії простору, сприяють засвоюваності знань, запобігають проблемі занедбаності навчальної зони. Такий підхід в дизайні не відволікає дітей від домашніх завдань, оскільки вони не бачать один одного і не переключаються на ігри та розваги.

Столи один навпроти одного також зменшують концентрацію уваги школярів. Діти більше захоплюються грою, ніж навчанням.

Письмовий стіл – необхідний предмет меблів для учня. Читання книг, вивчення нових шкільних предметів, домашні завдання - процес, що потребує створення комфортних умов. Дитина з задоволенням повинна робити уроки за таким столом, без дискомфорту. Не купуйте дорогі письмові столи для дітей. Школярі часто малюють на меблях, викручують деталі, зменшуючи термін експлуатації виробу. Пам'ятайте, що світлі відтінки письмового столу не сховають забруднення, подряпини та інші пошкодження. Вибирайте міцну стільницю - виріб прослужить вам довше. У разі невідповідності розмірам кімнати готового виробу, замовте письмовий стіл відповідно до параметрів дитячої кімнати.

Купити письмовий стіл для школяра можна в нашому магазині за вигідними цінами!

Вибрали? Телефонуйте (044) 2229951