Пропонуємо розглянути найбільш затребувані моделі.

ПИСЬМОВИЙ СТІЛ 07-19

Цей стіл універсальний у використанні, оскільки відрізняється помірними габаритами, придатними для установки в невеликих приміщеннях. Висувні ящики помістять необхідні предмети - аксесуари, папір та інші корисні речі. На такому столі розміщують комп'ютер, принтер, сканер, що створює зручність для роботи.

ПИСЬМОВИЙ СТІЛ 07-19

Іноді стіл використовують для виконання домашніх завдань, ліплення, малювання і просто відпочинку, наприклад, читання улюблених книг. Кольорові рішення столів - різноманітні. Це класика в білому кольорі або темні відтінки в тон дерева.

ПИСЬМОВИЙ СТІЛ ДИТЯЧИЙ 08-3

Перевага цього столу - наявність місткої стільниці, полиць для зберігання речей і шкільних предметів. Конструкція виглядає креативно і обов'язково сподобається дитині.

ПИСЬМОВИЙ СТІЛ ДИТЯЧИЙ 08-3

Виріб стійкий, оскільки ніжка і стільниця виготовляється з подвійного шару ДСП. Такий стіл встановлюється біля стіни з допомогою спеціальних кріплень, які входять в комплект.

ПИСЬМОВИЙ СТІЛ 07-12

Цей стіл використовують для роботи вдома або в офісі, щоб встановити комп'ютер або ноутбук. На письмовому столі передбачено місце для розміщення системного блоку, також відкрита полиця, що поміщає потрібні предмети і тумба з дверцятами, розділена на дві секції, які підходять для зберігання робочих паперів.

ПИСЬМОВИЙ СТІЛ 07-12

У конструкції встановлені три напівзакритих полиці для книг. Стіл відрізняють великі розміри, щоб зробити ваше робоче місце максимально комфортним.

Сподобався письмовий стіл? Замовляйте!