Господині будинку приємно знаходитися на кухні, в якій предмети побуту знаходяться на своїх місцях. Як правило, мікрохвильову піч ставлять на стіл або кухонні меблі. Це поширений варіант, який не потребує спеціальних зусиль. Але це не конструктивне рішення, так як установка печі поруч з плитою неможлива з технічних причин. Печі також не рекомендують встановлювати на холодильник і підвіконня.

Як настінна полиця для мікрохвильовки вирішує проблему економії простору на маленькій кухні

Мікрохвильовки світлих кольорів потребують особливого догляду, їх легко забруднити бризками від приготування їжі. Жодній господині така ситуація не буде подобатися, а тільки створить додатковий дискомфорт - подвоїть час витрачений на прибирання. Тому без полиць на стіну - не обійтися. Такі полиці підходять для установки телевізорів. За допомогою настінних кронштейнів на них легко розмістити не тільки печі, а й телевізори не великих розмірів, щоб в перервах між приготуванням їжі з задоволенням дивитися улюблену передачу.

Переваги настінних полиць для мікрохвильовки

  • розширюють простір кухні,
  • вдосконалюють інтер'єр,
  • зручність використання СВЧ,
  • багатофункціональність.

Як вибрати настінну полицю для мікрохвильовки

Вибираючи полицю, враховуйте вагу виробу. Купуйте міцні і надійні кронштейни для кріплення печі. Встановити настінне кріплення просто. Зробіть дреллю отвір, вкрутіть саморізи, а потім встановіть кронштейн. Настінні кріплення допомагають надійно закріпити мікрохвильову піч. Кріплення виготовляють з металу з декоративним покриттям. Колір кріплень підбирається в тон печі (матовий або глянцевий). Також кріплення можуть бути однієї довжини або висуватися.

Кутова полиця для мікрохвильовки на стіну

Такий вид полиць зручний в установці - прикріплюється до стіни в будь-якому вільному просторі кухні. Враховуйте навантаження на конструкцію і міцність самої полиці. Міцним матеріалом залишається ламінована ДСП, здатна витримати навантаження важких предметів меблів. Вибирайте кронштейни для кутових полиць з нержавіючої сталі - це надійність і безпека кріплення печі.

Мікрохвильова піч - зручна річ в господарстві. Сьогодні рідко зустрінеш господиню, яка обходиться без мікрохвильової печі. Розігріти сніданок, приготувати обід, вечерю, їжу для дітей - це не без допомоги мікрохвильової печі. Купити полицю для мікрохвильовки - це значить розподілити час розумно, не витрачаючи на розігрів їжі в сковорідці. Але виникає інша проблема - мікрохвильовка об'ємна, а місця для розміщення не вистачає. Тому полиці для СВЧ-печей - вирішують проблему в короткі терміни. Полиці призначені для економії робочої зони кухні. Вільний простір кухні, як правило, зайнято електроприладами (міксер, кухонний комбайн, кавова машина). Без додаткових предметів меблів - полиць, які допомагають зберігати кухонні речі обійтися досить складно.

Потрібні полиці для мікрохвильової печі? Заходьте в каталог нашого магазину і вибирайте будь-який вподобаний варіант!

Виникли запитання? Телефонуйте (044) 2229951