Приготування смачних страв, спільні обіди, вечері, збирають всю сім'ю, друзів, знайомих, колег. Тому до кухні висуваються особливі вимоги - зручність і функціональність. Пропонуємо модульні кухні - економічне рішення в умовах обмеженого бюджету. Такі кухні складаються з окремих шаф і легко збираються. Придбання модульних меблів для кухні також дозволяє купити повний комплект шаф, призначених для зберігання харчових продуктів, які легко переставити в будь-яке зручне місце. Таким чином, інтер'єр улюбленої кімнати в будинку постійно оновлюється і не дає господині занудьгувати. На такій кухні жінка завжди буде готувати із задоволенням, і зустрічати гостей.

Модульні меблі для кухні

Переваги модульних кухонь

  • прийнятні ціни в порівнянні з виготовленням кухонь за індивідуальними розмірами,
  • можливість змінювати модулі кухні самостійно,
  • якщо ви придбаєте модульну кухню, отримаєте набір кухонних меблів з урахуванням ваших індивідуальних запитів,
  • стійкість до механічних пошкоджень та вологи,
  • якісна фурнітура, що забезпечує тривалий термін експлуатації виробу.

Як вибрати модульні меблі для кухні

Модульні кухні відрізняються розмірами, зовнішнім виглядом, товщиною стільниці, кольоровою гамою і функціональністю. Вибирайте модульну систему з урахуванням розмірів вашої кухні, формуйте вподобаний комплект і не забудьте про матеріал виготовлення. Пам'ятайте, що на кухні є підвищена вологість. Тому, купуйте кухні з міцних матеріалів, стійких до коливань температури (наприклад, ламінований ДСП).

Як розставити модульні меблі

Якщо у вас велике приміщення - поставте модулі уздовж стіни. У разі маленької кімнати - зверніть увагу на кутові варіанти. До складу деяких комплектів модульних кухонь входять шафки, полички, столи, стільці, барна стійка, секції для розміщення побутової техніки (телевізора, холодильника, пральної машини). Це знахідка для господині будинку, оскільки кухонні аксесуари (баночки, посуд) будуть завжди під рукою. На кухні зручно дивитися телевізор, при цьому готувати смачні десерти, пекти пироги і не боятися пропустити улюблений серіал. За бажанням, в модульну кухню додатково вбудовують мийку, полички, шафки, вітрини, кухонний куточок.

Кухня призначена для відпочинку, розслаблення, чаювання з гостями і рідними. Модульні кухонні меблі дозволяють обійтися без замірів приміщення, позбавлять від роздумів над тим, як краще розставити кухонні шафки. Готовий комплект відразу збирається і вішається на стіну. Модульні кухні виконуються як в класичних моделях, стилі модерн, так і змішаних стилях. Головне - вибрати підходящий варіант. Це робиться господинею будинку або із залученням дизайнера. Модульні кухонні меблі доставляються в розібраному вигляді, а складання здійснюється замовником або представниками служби доставки.

Заходьте в каталог нашого магазину і купуйте вподобаний варіант модульних кухонних меблів!

Потрібна допомога? Телефонуйте (044) 222 99 51