Меблі в дитячу для двох - це готові або збірні меблі, призначені для двох хлопчиків, двох дівчаток або хлопчика і дівчинки. Такі меблі включають два ліжка (двоярусні, висувні), письмовий стіл, стільці, шафу, комод. Компактні сучасні моделі меблів допомагають організувати простір дитячої кімнати для двох так, щоб залишалося місце для ігор і розваг, які так люблять діти в будь-якому віці. Меблі для малюків повинні бути компактними, безпечними, багатофункціональними.

Меблі в дитячу кімнату для двох дітей - вигідна економія фінансових коштів батьків

Як вибрати меблі в дитячу кімнату для двох дітей

Мамам складніше вибрати меблі для різностатевих дітей, оскільки такі діти відрізняються за темпераментом, характером, звичками. Перед тим, як купувати меблі проведіть заміри дитячої кімнати. Це визначить розміщення ліжка, столу, стільців, якщо кімната не великих розмірів. У маленькій кімнаті поміститься один великий стіл.

Шафка для зберігання книг, підручників краще, щоб була у кожної дитини своя. Без комода або спеціальних поличок для іграшок неможливо уявити жодну дитячу кімнату. У грі дитина розвивається фізично, емоційно, пізнає світ. Ігрова зона - важлива частина простору дитячої кімнати. Такий підхід батьків не залишиться без уваги дитини. Це їй неодмінно сподобається, оскільки діти люблять грати, а особливо, якщо з ними граються їхні батьки. Наявність двоярусного ліжка заощадить простір кімнати. Якщо воно не підходить за розміром, краще рішення - замовити ліжко потрібних розмірів, яке підійде по висоті і ширині.

Не забувайте і про вибір кольору. Запитайте у дітей, які кольори їм більше подобаються. Якщо малюки маленькі, вибирайте колір самостійно з урахуванням інтер'єру приміщення. Розставте меблі в кімнаті так, щоб діти в процесі гри випадково не травмувалися. У кімнаті має бути більше вільного простору.

Ламінований ДСП продовжує залишатися затребуваним матеріалом. Меблева продукція з ДСП - якісна і надійна, екологічно безпечна, відрізняється тривалим терміном експлуатації.

При виборі будь-якого предмета меблів важливо враховувати різницю у віці між дітьми. Якщо дітки одного віку - купуйте велику шафку або комод з місткими поличками на двох. При цьому чітко визначте шафу кожної дитини. Для дітей з великою різницею у віці підійдуть різні шафи або комоди. Дитина старшого віку прагне відокремитися від молодшої, проявляти самостійність. Доросліші діти хочуть розпоряджатися власною територією. Для таких дітей потрібен власний простір:  свій стіл, стілець, полички, щоб зберігати одяг та іграшки.

Секрети дизайну дитячої кімнати для двох дітей

Поставте два ліжка поруч. Розділіть простір тумбою, комодом з висувними шухлядками або стелажем для зберігання книг та інших речей. Для дівчаток, підійдуть теплі і натуральні відтінки меблів, малюнки на тумбочках і шафах. Хлопчики оцінять класику в інтер'єрі і колірних рішеннях. Для хлопчаків важлива форма ліжка (машинка, корабель), темні кольори меблів. Якщо в кімнаті живуть хлопчик і дівчинка простір між ліжками краще зробити більше, оскільки у дітей різної статі , як правило, різні інтереси.

Молоді батьки часто сумніваються у виборі меблів для діток. Вони хочуть бачити красиві, довговічні і універсальні меблі. Це пояснюється їх бажанням заощадити, оскільки діти швидко ростуть і батькам не вистачає коштів на постійне оновлення дитячого інтер'єру. Головне завдання - це вибрати меблі, що поєднують в собі високу якість і багатофункціональність. Ідеальний варіант для двох дітей - це окремо підібрані меблі для кожної дитини. Діти з раннього віку хочуть мати власне ліжко, стіл, стілець, іграшки. Вибирайте меблі для дітей різного кольору, щоб діти не сварилися між собою. Так вони навчаться поважати кордони один одного, і не порушувати їх ні в якому разі.

Заходьте в каталог нашого магазину і вибирайте меблі для двох дітей за вигідними цінами!

Потрібна допомога? Телефонуйте (044) 2229951