Коли дитина підростає, виникає потреба в придбанні меблів, але не для гри і проведення дозвілля, а для навчання. Час дитини в цей період зайнятий не тільки розвагами, а й серйозною роботою - вивченням нових предметів і наук. Школяру потрібне окреме робоче місце. Необхідні предмети меблів для школяра: шкільна парта, письмовий або комп'ютерний стіл, стілець, полиці для книг, шафка для одягу, ліжко. Чим затишніше кімната, тим цікавіше дитині вчити уроки, отримувати п'ятірки і радувати своїми успіхами батьків. Головним залишається якість дитячих меблів і їх функціональність.

Як вибрати меблі в дитячу кімнату для школяра

На що звернути увагу при виборі меблів для школяра

  • матеріал виготовлення,
  • міцність і стійкість,
  • розміри.

Як вибрати меблі в дитячу для школяра

Меблі для школяра - це хороший стимул для розвитку. Стильний письмовий стіл стимулює дитину до успішності, пізнання нових предметів, позбавляє батьків від виконання виснажливих домашніх завдань. Купуючи модні меблі, ви не усвідомлено налаштовуєте дитину на навчальну «хвилю», демонструєте позитивні сторони освоєння знань. Це своєрідний мотиваційний прийом. І батьки задоволені, і дітям корисно. Іншими словами, ви даєте дитині зрозуміти, що успіх залежить від старанності і вміння доводити розпочату справу до кінця, домагаючись результату. У цьому віці діти, як правило, не хочуть робити уроки, а вважають за краще грати з друзями, а з появою комп'ютера і зовсім проводять багато часу, граючи в улюблені ігри.

Наявність скриньок в столі дозволяє дитині розміщувати шкільне приладдя (зошити, ручки, книги), необхідні для щоденного використання. Якщо вашій дитині знадобиться взяти книгу, вона відволічеться і їй буде важко сконцентруватися (як відомо в цьому віці дітям складно утримувати увагу тривалий період часу). Для цього йому досить відкрити шафу і взяти те, що потрібно, не відволікаючись на сторонні речі. Так розвивається посидючість. Крім того, коли речі лежать на своїх місцях - це привчає дитину до порядку зберігання речей не тільки на поличках, шафках, а й в кімнаті. Ваш малюк не буде розкидати речі і зрозуміє, що чистота і порядок - це запорука здоров'я.

Правильно підібрані меблі для дитячої розвивають працьовитість дитини, привчають її до навчання і мотивують на досягнення. Незручні меблі тільки шкодять, оскільки дитина може відчувати фізичний дискомфорт через не комфортну парту. Це впливає і на формування постави школяра. Батьки ризикують тим, що у дитини може виникнути викривлення хребта. Враховуйте, що дитина буде проводити досить багато часу за партою або столом. Сконцентруйтеся на меблях, що відповідають зросту дитини. Для цього ви можете взяти її з собою, щоб вона самостійно вибрала їх колір і дизайн.

Купівля меблів в дитячу кімнату для школяра вимагає негайного вирішення до моменту початку навчання. Батьки намагаються придбати необхідні речі - тумби, полички для зберігання навчальних матеріалів, письмовий стіл і стілець. Але іноді меблі в дитячій кімнаті вимагають повного оновлення або доповнення (нове ліжко, шафа, стіл, стільці, комод). Пам'ятайте, що дитяча - це не тільки зона для навчання. У ній дитина буде грати, відпочивати у вільний від занять час (бігати, стрибати, веселитися, займатися творчістю - малювати, майструвати вироби). Кімната, оформлена в казковому стилі, активізує фантазію і спонтанність малюка. У той же час уникайте занадто яскравих кольорів, дитині потрібна спокійна атмосфера. Для оформлення кімнати відмінно підійдуть бежевий, зелений, персиковий кольори. І не забувайте порадитися з вашим школярем.

Купуйте дитячі меблі для школярів в магазині «Mebeltov» по вигідним цінам!

Потрібна допомога у виборі? Телефонуйте (044) 222-99-51.