Дійсно, підростаючому маляті належить привчатися до порядку в дитячій кімнаті. Комод, відповідний зросту маленького карапуза - надійне рішення. Малюк зможе самостійно одягатися в будь-який час і мамі більше не доведеться бігати за ним, щоб одягнути. Комод в дитячу кімнату складається з шухлядок, ніш, поличок, модної фурнітури, різноманіття кольорів і матеріалів. Головне, щоб дитина змогла дотягнутися, відкрити його і дістати улюблений одяг.

Комод для дитячої кімнати - вирішення проблеми зберігання дитячих речей

Як вибрати комод в дитячу кімнату

Матеріал виготовлення комодів - безпечний і гіпоалергенний, стійкий до механічних впливів (ударів, подряпин), без гострих кутів, щоб дитина не отримала травму. Дерев'яні комоди великі і не зручні для перевезення. Ціни на такі комоди не дешеві. Ламінована ДСП вважається недорогим, якісним і надійним матеріалом. Ящички комода - місткі, оскільки речей у малюків не так мало. При відкритті, ящички не повинні випадати, а фіксуватися, щоб дитина не поранилася.

Згодом малюк навчиться притримувати шухлядки і відкривати їх без допомоги батьків. Кріплення, болти - приховані від очей дитини. Малюки допитливі і люблять пробувати на дотик незнайомі предмети. Стійкість комода не менш важлива характеристика. Якщо комод хитається і не стоїть твердо на підлозі, дитина ризикує перекинути його на себе і завдати шкоди своєму здоров'ю. Колірна гамма комода в дитячу кімнату залежить від уподобань батьків. Це спокійні, яскраві відтінки, класика. Не забувайте, що яскравий інтер'єр бентежить дитину, її емоційну сферу і поведінку. Це призводить до того, що малюк погано спить, вередує і дратується. Стільниця комода призначена для розміщення улюблених іграшок карапуза, дитячих книг та інших предметів. Важливо, щоб комод в дитячу кімнату був містким і не займав багато місця, щоб забезпечити дитині простір для гри і розвитку. Комод в дитячу кімнату також призначений для зберігання дитячих іграшок, предметів гігієни, ліків.

Купити комод в дитячу - значить розширити простір кімнати малюка для ігор і експериментів. Наявність комода, привчає дитину до порядку в речах. Дитина дорослішає і засвоює правило - одяг та іграшки зберігаються на своїх місцях, а не розкидаються по кімнаті. Комод в дитячу кімнату відрізняється дизайном, матеріалами виготовлення, розмірами, кількістю ящиків, вартістю. Комоди в дитячу - це зручні, функціональні, практичні і місткі меблі, необхідні з моменту народження малюка. Вибирайте комод з урахуванням загального інтер'єру дитячої кімнати.

Потрібні якісні дитячі меблі? Заходьте в каталог нашого магазину і вибирайте будь-який вподобаний варіант!