Про особливості цих багатофункціональних меблів, читайте в нашій статті.

Види журнальних столиків

Для чого купують журнальні столики

Якщо у вас ще немає такого столу - не сумуйте. З появою в домі цих потрібних меблів, ви відразу ж знайдете застосування улюбленим газетам і журналам, книгам, і з задоволенням захочете пригостити гостей чаєм або кавою, поставивши його на цей столик, а ваза для квітів стане частіше поповнюватися квітами, що радують погляд. Розміри стола залежать від параметрів кімнати, а розмаїття декорів гарантовано порадує покупців. Перевагою журнальних столиків є можливість розміщення як в будинках з великою площею, так і в маленьких квартирках. Їх встановлюють в передпокої, на балконі, веранді.

Форми і матеріали столів - різноманітні. Це натуральне дерево, яке відмінно вписується в класичний інтер'єр, також столи зі скла, металу, акрилу, пластика, ламінованої ДСП. Столи з ДСП коштують не дорого і як і раніше залишаються затребуваними серед покупців. Різноманітність кольорів і моделей також привертають увагу. Натуральне дерево коштує дорожче і вимагає спеціальних умов догляду, оскільки не любить вологу і є чутливим до перепаду температур.
Столи поділяються на розкладні і стаціонарні, які часто використовують для спільних обідів з друзями або родиною. Стандартні моделі включають стільницю і ніжки. Іноді стільниця містить вставки зі скла, шкіри, тканини. У деяких моделях присутні полички і скриньки.

Як доглядати за журнальним столиком

  • не забувайте протирати стіл від пилу, як вологою, так і сухою ганчіркою,
  • не заливайте стіл водою, протирайте виріб насухо,
  • придбайте миючий засіб під матеріал (не користуйтеся універсальними засобами, щоб не пошкодити поверхню),
  • роблячи прибирання, використовуйте м'яку губку,
  • не допускайте засихання плям.

Купівля журнального столика не тільки урізноманітнить зовнішній вигляд приміщення, а й створить сприятливий настрій. Уявіть як приємно взяти зі столу улюблений журнал, і попиваючи чай, розслаблятися в затишній домашній атмосфері. А ще приємні дрібниці завжди знаходяться в полі зору. Це фото близьких, настільна лампа, пульт від телевізора і не потрібно витрачати час на пошуки цих речей. Стіл перетворить інтер'єр не тільки вітальні, а й спальні, і навіть кухні. Вибирайте такі меблі з урахуванням власних уподобань і місця розташування. Якщо стіл поставити в спальні, він виконає функцію прикроватної тумби, на якій помістяться окуляри, книги, таблетки і стакан з водою. Придбання журнального столика точно внесе нотки новизни в давно обридлий інтер'єр.

А ви вже купили журнальний стіл? Розкажіть в коментарях.