Модульні меблі - це меблі, що складаються з окремих елементів різного розміру. Матеріал виготовлення таких корпусних меблів - деревно-стружкові плити. Щоб підібрати такі меблі, враховуйте стиль домашнього інтер'єру. Корпусні меблі користуються популярністю серед споживачів, оскільки за допомогою їх окремих елементів можна створити будь-який дизайн в приміщенні. Єдине обмеження - розміри кімнат. Що входить в комплект цих меблів? Це тумби під ТВ, полички на стіну, шафки. Детальніше про особливості модульних меблів для вітальні, розповімо в статті.

Як вибрати модульну систему для вітальні


Переваги модульних меблів для вітальні

  • багатофункціональність,
  • придбання комплекту модулів або окремих елементів,
  • можливість регулювати кількість предметів меблів в залежності від розмірів вітальні,
  • покупка модулів згідно власних уподобань для створення оригінального дизайну.

Вигоди від покупки кутових корпусних меблів для вітальні

Більшість квартир старого планування мають не великі розміри. В таких квартирах на рахунку кожен сантиметр. Модульні меблі, що включають полиці і тумби кутової форми дозволяють задіяти вільний простір в кутках кімнат. Наприклад, тумба з телевізором, розміщена в кутку, а під нею навісна полиця, створить оригінальний інтер'єр вдома. Навісні полиці підійдуть для установки домашніх аксесуарів або книг і навіть акваріума з рибками.

Кутові меблі місткі, але є і один мінус. Якщо немає хорошого освітлення, знайти потрібну річ в темній кімнаті, не так просто. Кутові корпусні меблі допомагають розставити предмети меблів в просторі вітальні, задіявши вільне місце кутовим столиком або м'яким диваном з пуфиками. Грамотно розташовані конструкції розділять кімнату на зону відпочинку і роботи. Робочий куточок доповнить кутовий комп'ютерний стіл з шухлядками для зберігання документів.

Угловой компьютерный стол 08-11

Такі модульні конструкції виготовляються в різних кольорах або поєднаннях кольорів корпусу і фасадів. Головна перевага цих меблів - комбінація окремих елементів один з одним в залежності від розмірів кімнати, щоб вдало використати її корисну площу. Деякі частини корпусних меблів розкладаються і змінюються з урахуванням потреб покупців (наприклад, столи-трансформери).

Письменный раскладной стол-полка 07-17

Як ефективно використовувати модульну систему для вітальні

Такі меблі представлені ​​на ринку у вигляді різноманітних моделей і стилів. Для прихильників класичних інтер'єрів, які бажають відновити зовнішній вигляд вітальні, підійде покупка навісної тумби, комода, підвісних шафок із закритими і відкритими секціями, журнального столу, навісних полиць. Для зберігання книг знадобиться модульний стелаж або письмовий стіл з шухлядками. Корпусні меблі на коліщатках переставляються в різні кути кімнати в залежності від призначення. Цей вид меблів розставляють як уздовж стіни, так і в центральній частині вітальні.

 Журнальный стол 04-24

Вартість цієї меблевої продукції залежить від кількості модулів і матеріалу. Найбільш поширений матеріал - ламінована ЛДСП, натуральне дерево, МДФ. Іноді такі меблі містять різні вставки і декоративні елементи. Меблі з ДСП відрізняються невисокою ціною і не вимагають особливого догляду. Якщо ви знову захочете оновити інтер'єр, досить поміняти розташування модулів і вам не знадобиться витрачати зайві фінанси на покупку нових меблів.

Як вибрати модульну систему для вітальні

Визначтеся з кількістю модулів. Проведіть виміри, щоб заздалегідь виключити утворення порожніх кутів у приміщенні. Підберіть кольори і фактури, що гармоніюють з іншими предметами інтер'єру - шторами, килимами, шпалерами, м'якими меблями.

Купівля модульних меблів - цінне придбання у вітальню, оскільки за допомогою таких меблів ви якісно перетворите домашній інтер'єр. Іноді виникає потреба в одних предметах меблів, а потім вони перестають бути актуальними. З корпусними меблями ви не тільки оновите інтер'єр, а й заощадите вільний простір, час і гроші.

А що ви знаєте про модульні меблі? Розкажіть в коментарях.