Приходячи на роботу, сідаючи за улюблений стіл, відразу ж виникає бажання працювати і завойовувати нові вершини. Стильний дизайн офісного приміщення привертає увагу не тільки підлеглих, а й гостей. Зручні і функціональні меблі допоможуть розслабитися перед офіційною зустріччю.

Які меблі знадобляться в офіс

Перш ніж вибирати меблі для офісу, проконсультуйтеся з досвідченим дизайнером, який підкаже, як раціонально розставити меблі і заощадити простір. Сучасні офіси, як правило, не великих розмірів. Це одна або дві кімнати, в яких хочеться помістити багато меблів. Якщо місця не так багато, важливо ретельно продумати розміщення, щоб працівники не сиділи надто один близько один до одного.

Меблі на замовлення - ідеальне рішення. Так ви збільшите простір і не втратите їх функціональність. Розробка індивідуального дизайну офісного приміщення дозволяє реалізувати найсміливіші ідеї. Головне - офіс буде виглядати унікально і стильно. Але в такому підході є істотний мінус - величезні грошові витрати. Варіант економ - це придбання модульних меблів. Вам доведеться вибирати з готового набору наданих виробником пропозицій.

Основні меблі в офісі - це письмові та комп'ютерні столи. Сьогодні важко уявити собі офіс без наявності комп'ютера. Варто купувати столи з великою робочою поверхнею, щоб помістити робочі документи і папки, канцелярське приладдя, а також офісну оргтехніку. Столи з висувними шухлядками допоможуть зберігати додаткові робочі матеріали. Зручний варіант - столи, що дозволяють розміщувати системний блок в спеціальному відсіку, а не під ногами. Клавіатуру краще ставити на робочу поверхню столу або висувну полицю під столом.

Столи з висувними шухлядками

Важливою є наявність зручного крісла, що не шкодить здоров'ю. Відмінний варіант - крісло на коліщатках, виготовлене з натуральних матеріалів, наприклад, шкіри, що регулюється по висоті. Таке крісло налаштовується під індивідуальний зріст співробітника. Недолік - висока ціна. Крісла купують переважно начальники відділів великих фірм або підприємств. Зовнішній вигляд цих меблів свідчить про рівень їх матеріального достатку.

Стелажі, шафи підбираються з урахуванням діяльності фірми. Це відкриті полиці без дверей, що забезпечують легкий доступ до робочих документів. Які матеріали меблів більш затребувані? В першу чергу, ДСП, метал, скло, шпон. Класика - меблі з натурального дерева.

При виборі офісних меблів подбайте про поєднання кольорів і фактур. 8-10 годинний робочий день, напружена робота, вимагають правильного оформлення робочого простору, щоб кожен співробітник відчував внутрішній комфорт, проводячи багато часу на роботі.

А ви вже вибрали меблі в офіс? Звертайтеся і ми допоможемо вам з вибором!