Коротко про фен-шуй

Ця китайська практика орієнтована на привнесення в ваше життя гармонії і рівноваги. Ви відчуєте себе неповторним, індивідуальним, облаштуєте квартиру на свій розсуд, виберете відповідні меблі, які відображатимуть ваш характер, аксесуари, що відрізнять вас від сотні інших людей.

Як розставити меблі по «Фен-шуй»

Застосовуючи фен-шуй для організації простору в будинку, ви відразу ж відчуєте позитивні зміни у всіх сферах життя. Відчуття гармонії трансформується на соціальне середовище, і успіх буде супроводжувати вас у всіх справах і починаннях.

Фен-шуй-практики рекомендують не поспішати міняти простір кардинально. Вносьте невеликі зміни кожен день. Так ви швидше переконайтеся в силі методики фен-шуй. Міняйте і насолоджуйтеся змінами.

Як розмістити, меблі в будинку, використовуючи знання фен-шуй

Починайте розміщення меблів в просторі з важливих предметів. Для вітальні - це диван, кухні - стіл, спальні - ліжко. Потім переходьте до решти меблів. А щоб енергія не застоювалася, залишайте додатковий простір навколо. Важливо забезпечити безперешкодне протікання енергії. За фен-шуй, в будинку повинні бути порожні і заповнені простори для досягнення рівноваги. Не можна ставити багато меблів в одному місці. Це порушує енергетичний потік. Чим більше вільного простору, тим енергійніше і бадьоріше будуть відчувати себе члени сім'ї.

Згідно фен-шуй, обідній стіл повинен стояти у вітальні. А кухню не можна повністю відокремлювати від інших кімнат. Це обмежує фінансові доходи. Що стосується, меблів на кухню, їх не потрібно багато, оскільки сідаючи або виходячи з-за столу, не бажано зазнавати обмеження в рухах. Вибираючи стіл, віддайте перевагу круглим, овальним, восьмикутним формам. Бажано, щоб господар будинку сидів на чолі столу, обличчям до входу. Не можна сідати спиною до вікна або дверей. Так втрачається відчуття внутрішнього комфорту.

Журнальні столики, розміщені впритул до дивану, створять відчуття тісноти, порушуючи енергетичний баланс. Подбайте про те, щоб ваші гості бачили вхід в кімнату. А якщо хочете частіше спілкуватися вдома з друзями та родичами, іноді сідайте на інші стільці або крісла за столом.

Журнальні столики по Фен-шуй

Меблі в будинку не повинні заважати спілкуванню. Жорсткі, незручні, негарні меблі, створять відчуття незручності і небажання спілкуватися. Ідеальний вихід - розставити меблі півколом.

На комоді або поличках знайдуть своє місце предмети щоденного використання. Якщо ви з ранку одягаєте прикраси, залишайте їх на відкритому просторі, щоб вони лежали на видному місці. Фотографії та картини на стіні повинні бути доступні погляду як  сидячи, так і стоячи.

Комод по Фен-шуй

Дзеркала розміщують у вітальні так, щоб людина, що сидить близько до дверей, бачила вхід. Важливо вмикати світло в темних кутках будинку, щоб у близьких людей завжди був гарний настрій. Краще, якщо це буде яскраве освітлення, яке допоможе привернути вдачу і успіх в справах.

Використовуючи поради фен-шуй, ви відчуєте гармонію на душевному та фізичному рівні. У вашому житті стане менше хвороб, більше задоволення, щастя і достатку. До речі, «фен-шуй» в перекладі означає «вітер-вода». Майстри цієї методики стверджують, що цілі і бажання досягаються швидше, коли людина відчуває єдність з природою. Важливо розуміти, де ви будете жити і як облаштовувати кімнати в будинку, які меблі купувати, щоб відчувати себе дійсно комфортно. Іноді меблі купують, щоб освіжити інтер'єр та посилити освітлення приміщення.

Створіть такий простір, в якому, відразу ж відчуєте себе затишно. Якщо не можете поміняти місце проживання, змініть, розміщення меблів і все налагодиться. Ставтеся до свого дому або квартири не як до місця, в якому ви просто ночуєте, а й проводите час, відпочиваючи з задоволенням. Якщо вам щось не подобається - міняйте і не чекайте кращих часів. Збалансуйте своє житло, докладіть зусиль, і ви зможете зробити його гармонійним і неодмінно відчуєте здоров'я і успіх у всіх сферах життя.

А ви використовуєте фен-шуй для розміщення меблів в домі? Розкажіть в коментарях.