Надійне рішення - купити дитячий стілець для годування. Такий стільчик ставлять поруч з кухонним столом, щоб підростаючий малюк звикав їсти самостійно разом з дорослими. З таким стільчиком дитина захищена від падінь. А ще коли після їжі непосида захоче пограти з улюбленими іграшками, стільчик одразу перетвориться в ігрову зону.

Дитячий стілець для годування

Види дитячих стільчиків для годування

  1. Класичний стілець – той, що складається або не складається. Походять для дітей до 3 років. Спинка стільця і ​​його висота - регулюються.
  2. Стілець-бустер - прикріплюється до столу або стільця за допомогою ременів. Ці столи компактні і підходять для подорожей. На такий стілець дитина підіймається і злазить самостійно.
  3. Стілець-трансформер - розкладається на стілець і столик. Для дорослої дитини такий стілець використовується як стіл для приготування уроків.

Як вибрати дитячий стіл для годування

Для початку - проведіть виміри приміщення, в якому буде стояти стілець. Моделі стільчиків, які встановлюються в невеликих приміщеннях, як правило, не великої ваги і не займають багато місця. Головні вимоги до таких меблів - безпека для дитини. Стільці для годування виготовляють з дерева, металу, пластмаси.

Вибирайте клейончасту оббивку або з замінника шкіри - це полегшує догляд за виробом.

Сидіння - обов'язково м'яке, щоб дитині зручно сиділося під час годування.

Спинка стільця - регулюється, щоб малюк відчував комфорт.

Стільчик повинен бути стійким до перевертання, оскільки маленький непосида завжди рухливий і грайливий, навіть під час годування. Наявність ременів безпеки, які фіксують дитину за талію і плечі допоможе їй зосередитися на їжі, а не на сторонніх предметах. Бажано, щоб у стільчика були широкі ніжки - це забезпечить стійкість конструкції. Сидіння і стільниця, що знімається, легко чистяться і миються, навіть якщо дитина випадково випустила їжу з рук. Широка стільниця не дозволяє малюкові чіпати небезпечні предмети на дорослому столі, і в той же час її зручно використовувати для ігор і експериментів. Наявність коліщаток дозволяє пересувати стільчик вільно по квартирі і встановлювати його в будь-якій кімнаті.

Дитина росте так швидко, що іноді батьки цього не помічають. Коли малюк готовий тримати ложку в руках - саме час купувати дитячий стілець для годування. Пам'ятайте, що важливі характеристики цього виду меблів - стійкість, зручність, висота, надійність.

Стільчики-трансформери - ідеальний варіант, який можна використовувати, коли малюк підросте. Стілець-трансформер регулюється по росту дитини, відрізняється міцністю і тривалим терміном експлуатації. Широка стільниця дозволяє використовувати такий стіл не тільки для їжі, а й ігор, малювання, ліплення. Під час годування, дитина не впаде і не пораниться. А ще її можна зафіксувати за допомогою ременів - це дозволить акцентувати увагу тільки на їжі, а не на відволікаючих увагу предметах. Батьки знають, наскільки дітки активні і допитливі. Купуйте яскраві відтінки стільчиків, і годування стане для дитини справжньою казковою пригодою, комфортною та безпечною.

У каталозі нашого магазину представлені ​​дитячі меблі за цінами виробника! Заходьте і вибирайте!