Дитячі столи-трансформери зручні і практичні у використанні, покращують інтер'єр кімнати дитини. Головна вимога до дитячих меблів - безпека.

Дитячий стіл трансформер - вигідне рішення для облаштування дитячої кімнати

Переваги дитячого столу-трансформера

  1. Зручність трансформації. Стіл легко розкладається і складається.
  2. Стіл розкладається в незалежності від наявності на ньому предметів.
  3. Економія простору кімнати. Такий стіл не займає багато місця і ідеально підходить для квартир з невеликою площею.
  4. Надійна і проста конструкція. Дитині достатньо місця для ніг.
  5. Тривалий термін експлуатації виробу.
  6. Економія коштів на покупку парти, комп'ютерного столу, ігрового столика для творчості.
  7. Легкість транспортування.

Про столи-трансформери

Такий стіл багатофункціональний і легко трансформується. Вибирайте стіл з урахуванням зросту дитини. На ньому розміщують: комп'ютер, канцелярське приладдя, книги, підручники. Його використовують і як шкільну парту. На стіл ставлять лампу, принтер, підставку для підручників.

Широка стільниця поміщає необхідні предмети, призначені для розвитку малюка. Столи виготовляють з урахуванням вибору положення для читання, письма, малювання. Колірна гамма різноманітна - класичні і модні відтінки. Іноді на ніжках столів прикріплюють гачок для портфеля. Конструкція столу-трансформера дозволяє ефективно організувати навчальний простір дитини. У деяких моделей столів є полички. Таким чином, шкільне приладдя завжди знаходиться в межах досяжності. Столи-трансформери розробляються за спеціальними вимогами для збереження правильної постави дитини. Це дозволяє уникнути проблем зі здоров'ям.

Найбільш затребуваним матеріалом виготовлення дитячих столів залишається ДСП. Цей матеріал легкий за вагою, тому стіл переміщується по квартирі без особливих зусиль. Ціни на столи з ДСП - бюджетні. Столи виробляють також з МДФ і натурального дерева. Дерев'яні столи - це елегантна класика, але коштують вони не так дешево. У той же час ДСП вважається природним матеріалом, оскільки виготовляється з деревообробних відходів. Цей матеріал абсолютно не шкідливий для здоров'я, стійкий до впливу високих температур, механічних пошкоджень вологи, пересихання і гниття.

Купівля столу-трансформера заощадить кошти батьків на придбанні парти або письмового столу. Такі столи поєднують ті ж функції, що і парти, регулюються по висоті, куту нахилу стільниці. Це зручно, оскільки дитина весь час зростає. У розкладеному вигляді стіл використовують для настільних і розвиваючих ігор з сім'єю або друзями. Універсальність цього виду меблів важко перерахувати. Купити дитячий стіл трансформер - значить вирішити проблему оформлення дитячої кімнати на тривалий термін.

Заходьте в каталог нашого магазину і вибирайте якісні дитячі меблі! Виникли питання? Телефонуйте!