Такі стільці призначені для розвантаження хребта під час підготовки домашніх завдань, що супроводжуються тривалим перебуванням малюка в сидячому положенні. Завдання ортопедичного стільця - це профілактика виникнення порушень з боку опорно-рухового апарату, гарна постава, відсутність проблем із зором. Чим більше часу дитина проводить в неправильному положенні сидячи, тим вище ризик виникнення порушень кровообігу в органах і тканинах, збої в роботі серцево-судинної, дихальної та травної системи. Тому купити дитячий ортопедичний стілець - значить почати профілактику можливих проблем зі здоров'ям з ранніх років. Про характеристики дитячих ортопедичних стільців, розповімо в нашій статті.

Переваги дитячого ортопедичного стільця

  • наявність механізму регулювання висоти,
  • екологічно чисті матеріали,
  • міцність і безпека для дитини,
  • сучасний дизайн,
  • фіксація або переміщення по підлозі за допомогою коліщаток,
  • корекція неправильної постави.

Про дитячий ортопедичний стілець

Купуйте стілець з урахуванням зросту і віку дитини. Конструкція стільця влаштована так, щоб навантаження на дитячий хребет залишалося мінімальним. Спинка стільця містить потовщення, що підтримують спину дитини у вертикальному положенні. Її разом з сидінням регулюють по висоті, щоб дитина могла комфортно сидіти. Наявність підголівника зменшує навантаження на шийний відділ хребта. Стілець без підлокітників змушує малюка тримати руки на поверхні столу. Оббивка виконується з натуральних тканин. Вимоги до використовуваних матеріалів - гіпоалергенність, міцність, простота догляду, яскравий дизайн. Кольори ортопедичних стільців - однотонні або з зображеннями героїв мультфільмів, казок, тварин. Для міцної опори ніг бажана підніжка.

Купити дитячий ортопедичний стілець можна для дитини будь-якого віку та вибрати потрібний колір, який підійде під інтер'єр кімнати малюка. З таким стільцем дитина точно захоче вчити уроки. М'яка спинка та сидіння принесуть вашому чаду комфорт і здоров'я. Такий стілець вбереже вашу дитину від викривлення хребта (сколіозу) і поганого самопочуття.

Потрібні дитячі меблі? Заходьте в каталог нашого магазину і вибирайте сучасні дитячі меблі!