Вибір цього предмета дитячих меблів залежить від віку дитини і матеріалів виготовлення. Поширеними варіантами вважаються стільці з пластику і дерева. Такі стільці використовують для сидіння за столом, на якому малюк малює, ліпить вироби, грає. Не забувайте про те, що постава дитини тільки формується і від правильного вибору дитячого стільця залежить її подальше здоров'я.

Про дитячі стільці

  • регулюються по висоті, що дозволяє економити фінанси на придбанні меблів для дитини, яка швидко дорослішає (меблі на виріст),
  • зручність і стійкість конструкції,
  • яскравий дизайн і різноманітні форми,
  • прийнятні ціни.

Дерев'яні і пластикові дитячі стільці

Пластикові стільці відрізняються рядом переваг. Це можливість часто робити вологе прибирання, вільне переміщення по кімнаті, яскраві кольори. Купити дитячий пластиковий стілець можна, але враховуйте, що такий стілець не можна скласти. Якщо кімната дитини маленька - цей варіант не підійде, оскільки не заощадить простору дитячої. Такий стілець не регулюється по висоті, випускається без коліщаток. З переваг - це тривалий термін використання і насичені відтінки.

Дерев'яні стільці - масивні, не містять шкідливих хімічних речовин, підкреслюють вишуканість дитячої кімнати. Ціна такого матеріалу значно вище, ніж з пластику. Купити стілець дитячий дерев'яний доцільно, оскільки цей матеріал натуральний і безпечний, приємний на дотик, стійкий і довговічний. Такі стільці не фіксують положення дитини, не регулюються по висоті, виготовляються без коліщаток.

Пластикові стільці за низькими цінами не завжди якісні і здатні завдати шкоди здоров'ю дитини. Вибирайте продукцію виробників, які надають сертифікати якості і гарантію. Плюс придбання пластикових стільців - різноманітність кольорів, відсутність тріщин і поломок при тривалому використанні, невелика вага, а це означає, що перевозити або переносити такий стілець не складе ніяких проблем. На дитячих стільцях із пластику часто зображують цифри, букви, казкових героїв, щоб малюк захоплююче проводив час, розвивав фантазію і образне мислення. Дерев'яні стільці виглядають дорого, але не відрізняються такою різноманітністю форм і кольорів. Вибирайте дитячий стілець, виходячи з ваших особистих вподобань.

У каталозі нашого магазину представлені ​​дитячі меблі від виробника. Купуйте будь-яку вподобану модель!