Бонусное предложение от MEBELTOV

1. Розпакуйте товар виробництва «MEBELTOV», зробіть 3 фото в інтер'єрі з різних ракурсів (приклад нижче) + 2 фото з відкритим виробом в разі наявності висувних ящиків або дверей (приклад нижче).

Бонусное предложение от MEBELTOV Бонусное предложение от MEBELTOV Бонусное предложение от MEBELTOV

2. Зніміть горизонтальне відео товару тривалістю близько 30 сек. (далі - матеріали) з відкриттям і закриттям дверцят / або ящиків (в разі їх наявності).

3. Ми не висуваємо чітких вимог до фото та відео, але бажано - відсутність розпливчастості.

4. Надсилайте матеріали, ваш номер карти (Приватбанк) і ПІБ на e-mail: shop@mebeltov.com.ua і отримуйте 50 грн. при купівлі товару до 2000 грн., 100 грн. при покупці товару за 2000 грн. і вище.

5. Виплата здійснюється протягом 3-х банківських днів з моменту отримання матеріалів.

6. У разі невідповідності фото / відео зазначеним вище вимогам, залишаємо за собою право відмовити у виплаті до моменту відправки матеріалів відповідно до вимог.

7. Передаючи матеріали в наше використання, ви повністю відмовляєтеся від авторських прав, і ми стаємо їх одноосібними власниками для використання в своїх цілях (публікація, переробка, адаптація на свій розсуд).

* Під виплатою мається на увазі придбання виняткових майнових авторських прав на матеріали і будь-яку їхню складову частину, відбираючи такі матеріали на свій власний розсуд, з правом передачі повністю або частково цих прав третім особам. Вийняткові майнові авторські права на матеріали відчужуються автором правонабувачеві і правонабувач стає їх одноосібним власником, що дозволяє правонабувачеві використовувати матеріали в будь-якій формі і будь-яким способом, в тому числі з комерційною метою (опублікування; відтворення будь-яким способом і в будь-якій формі; переробка, адаптація та інші подібні зміни; включення складовою частиною до збірників, баз даних, і т.п .; імпорт його примірників та інше). Цей перелік не є вичерпним.