Про нас

Кожна сім'я зустрічається з необхідністю придбання меблів для будинку:

Пропонуємо купити меблі від виробника «Mebeltov». Представлені в каталозі моделі, ретельно розробляються і відбираються, щоб меблі, які отримують покупці, відповідали сучасним тенденціям.   

Як виготовляються меблі в «Mebeltov»

  1. Для виробництва меблів використовується ЛДСП європейського бренду «Egger». Це екологічно чистий продукт, який містить термореактивний клей, основою якого є синтетична смола з низькими показниками вмісту формальдегіду. Відповідає класу емісії Е1. Продукція фірми Egger без запаху, екологічно безпечна, піддається постійній перевірці на наявність шкідливих речовин і не містить хлор, що важливо для дитячих кімнат. ЛДСП Egger виготовляється тільки з первинної деревини, піддається обробці та характеризується підвищеною вологостійкістю в порівнянні з іншими виробниками.
  2. У складі ДСП знаходиться до 90% дерева хвойних порід, шар листа ДСП характеризується щільністю, вміст піску близький до нуля.
  3. Дизайн розроблених моделей меблів проектується з урахуванням сучасних тенденцій дизайну інтер'єру і підходить для установки на дачі, квартирі, офісі (створені меблі вписуються практично в будь-який інтер'єр і це не меблі в стилі «Пшонка style»).
  4. Девіз «Mebeltov»: «Виготовляємо меблі як собі!». Спираємося на вподобання покупців, постійно вдосконалюємо моделі і поповнюємо каталог новими надходженнями.

«Mebeltov» виготовляє меблі з турботою про покупців

  • розробляє моделі, враховуючи комфорт використання готових меблів;
  • створює моделі з використанням додаткової фурнітури, що збільшує термін експлуатації виробу (регульовані ніжки, напрямні повного висування і петлі з дотягувачами);
  • надає можливість вибрати на сайті бажаний колір корпусу або фасаду, вид напрямних, підсвічування, потрібне місце під отвори для кабелю або тип кріплення виробу в режимі онлайн, без додаткових дзвінків і узгодження з менеджером;
  • якщо не підходять стандартні розміри, представлених на сайті моделей, виготовляємо вироби потрібних вам параметрів протягом тижня-двох.

Які питання часто хвилюють покупців

1. Як ви себе позиціонуєте: лакшері або середній сегмент?

Відповідь: Інтернет-магазин «Mebeltov» пропонує покупцям купити модні «закордонні» моделі за вигідними цінами від українського виробника.

2. Чи можливо зробити індивідуальне замовлення меблів?

Відповідь: Якщо вам сподобалася модель, але не підходить розмір, ми виготовляємо її відповідно до ваших вимог в будь-якому вподобаному кольорі з палітри, представленої на сайті. При замовленні від трьох позицій виріб виготовляється в будь-якому вподобаному кольорі, що не представлений в палітрі. Щоб підібрати колір та узгодити деталі по фурнітурі і вартості, зв'яжіться з консультантом (покриття ручок: хром, матовий хром; колір сидіння; опори: висота, регульовані / нерегульовані; встановлення на ролики: з гальмом / без). Термін виготовлення - 5-10 робочих днів.

3. Скільки буде коштувати доставка?

Відповідь: Зателефонуйте за телефоном, вказаним на сайті або напишіть в онлайн чат, і наші менеджери в короткі терміни прорахують вам вартість доставки.

4. Ви відправляєте меблі в зібраному чи розібраному вигляді?

Відповідь: Меблі відправляються як в зібраному, так і розібраному вигляді. Малогабаритні моделі відправляються в зібраному вигляді, великогабаритні - за узгодженням з покупцем. На вартість виробу це не впливає. Різниця полягає лише в тарифах перевізника: чим більше вантаж, тим вище вартість перевезення. Але при цьому вам не потрібно самостійно їх збирати.

5. Що робити, якщо товар пошкодився під час транспортування і доставлений в пошкодженому вигляді?

Відповідь: Покупець обов'язково перевіряє товар на цілісність (наявність тріщин, сколів, пошкоджень) при отриманні у відділенні або під час адресної доставки. Якщо ви отримали пошкоджений (розламаний або тріснутий товар), напишіть заяву про відмову отримання у зв'язку з поломкою і залиште цей виріб перевізнику. Нова модель меблів, без пошкоджень, готова до експлуатації, доставляється в найкоротші терміни. Після отримання замовлення від перевізника претензії щодо цілісності товару (наявність тріщин, сколів, пошкоджень) не приймаються.

Як формуються ціни на меблі

Інтернет-магазин «Mebeltov» формує ціну на меблі як виробник, без посередників. У нашому магазині представлені сучасні та модні моделі виробів, розроблені самостійно з урахуванням вподобань покупців.

Як оплатити замовлення і як відбувається доставка

Можлива оплата кредитною карткою або при отриманні. При замовленні товару до 1000 грн. оплата може бути зроблена за фактом поставки. У разі замовлення товару на суму понад 1000 грн. оплачується передоплата в розмірі від 25% вартості товару.

Меблеві вироби доставляються по всій Україні в зібраному або розібраному вигляді (на ваш вибір). Гарантуємо 100% заміну меблів, в разі виявлення пошкодження під час транспортування при отриманні товару.

Замовляйте та купуйте меблі від виробника в нашому магазині за вигідними цінами! Телефонуйте 044 222-99-51

malware adware removal