Про нас

MEBELTOV - сучасний інтернет магазин меблів та елементів декору, основними принципами у створенні ідеї якого були: сучасний дизайн, бездоганне виконання і зручність взаємодії клієнтів з нами.

Найважливішими складовими в нашій роботі є задоволення потреб клієнта, багатогранна обробка його побажань при оптимальних умовах співпраці і вигідних цінах. Реалізація даних завдань здійснюється за рахунок наполегливої і злагодженої роботи нашої команди, наявності власного виробництва та здійснення постійного контролю термінів і якості виконання замовлень.

В силу того, що ми є сучасним інтернет-магазином меблів, ми постійно відстежуємо тренди міжнародної меблевої індустрії і стежимо за тим, щоб наші моделі відповідали сучасній епосі.

Як прогресивний інтерент-магазин ми намагаємося максимально оптимізувати Ваші витрати і енергію з моменту вибору товару до моменту його доставки до Вас.

Ми пишаємося тим, що в нашому виробництві ми використовуємо виключно високоякісну європейську фурнітуру і комплектуючі, оскільки ставимо собі за мету отримання нашим клієнтом максимального рівня комфорту і позитивних емоцій з моменту відвідування нашого інтернет-магазину до моменту отримання замовленого в нашому інтернет-магазині меблів товару, а також протягом усього терміну гарантії, яка надається магазином MEBELTOV.

На сьогоднішній день ми готові запропонувати Вам меблі для вітальні, передпокою, дитячої кімнати, кабінету. Серед наших товарів Ви зможете знайти тумби для ТВ, журнальні столики, тумби для взуття, приліжкові тумбочки, полки, пенали та стелажі, комоди, навісні столи, столи для кабінету або офісу.

 

Команда Інтернет-магазину MEBELTOV
Бажаємо Вам гарного настрою і приємних покупок в нашому магазині!

malware adware removal